O nas - EEG Biofeedback Warszawa

Terapia dla lepszego życia
tel. 665-535-440
ul. Tarchomińska 13/23
Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w dziedzinie terapii EEG Biofeedback, Neurofeedback), 10 - letnie doświadczenie w wykonywaniu i analizie 19 kanałowego QEEG  (Neuroguide, ANI) 41 letnie - w diagnostyce klinicznej EEG, a także certyfikaty uprawniające do wykonywania tych usług.


Prowadzimy kursy I i II stopnia EEG Biofeedback dla przyszłych terapeutów, w tym dla psychologów i pedagogów szkolnych (wykonaliśmy również serię takich szkoleń w ramach projektu sfinansowanego przez UE i Ministerstwo Edukacji Narodowej).
Szkolenia wykonujemy w siedzibie grupy szkolonych. Wymagane zebranie min. 10 osób i zorganizowanie miejsca do przeprowadzenia takiego szkolenia. Szkolenie jest potwierdzone certyfikatami. 
Uwaga
Wznawiamy dystrybucję podręcznika: Terapia Neurofeedback. 
Wobec utrzymującego się zainteresowania treścią publikacji i bardzo pozytywnymi opiniami dotychczasowych użytkowników, wznawiamy publikację w wersji poprawionej i uaktualnionej. Będzie ona dostępna w postaci pamięci USB. Zainteresowanych zakupem prosimy o wysłanie zamówienia na adres: eegsk@eegsk.com
Przewidywany koszt: 123 zł z VAT. 
Publikacja zawiera sprawdzone, skuteczne i najnowsze zestawy protokółów oraz wiedzę teoretyczną z zakresu terapii Neurofeedback. 

Właścicielem pracowni jest Dr Kazimierz Smyk posiadający 41 letnią praktykę z zakresu diagnostyki klinicznej EEG, pracujący w szpitalu klinicznym od 24 lat. Właściciel Pracowni, oprócz certyfikatu EEG PTNK nr 50, posiada uprawnienia do wykonywania badań we śnie, uzyskane w czasie 8 miesięcznego stażu naukowego w Centre Hospitalier et Universitaire Gui de Chauliac w Montpellier we Francji, certyfikat odbytego szkolenia z zakresu analizy QEEG na Freie Universitat w Berlinie (20 letnią praktykę w zakresie analiz QEEG) oraz szkolenia z certyfikatami, prowadzone pod patronatem BCIA (Biofeedback Certification Institute of America) z zakresu General Biofeedback oraz Neurofeedback, przez wybitnych szkoleniowców i praktyków biofeedback i neurofeedback z USA i Kanady. Posiada również certyfikat szkolenia z zakresu 19 kanałowego Z-score Neurofeedback prowadzonego przez Dr Roberta Thatchera. Jest  przedstawicielem handlowym w zakresie sprzedaży 19 kanałowego Z-Score Neurofeedback produkcji Applied Neuroscience INC, USA na Polskę.

Pierwsze próby stosowania terapii EEG Biofeedback rozpoczął już w latach 1982-83, we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Techniki Medycznej Oddział w Białymstoku, na prototypowej aparaturze analogowej wykonanej przez COTM O. w Białymstoku

Od ponad 12 lat kieruje zespołem terapeutów Neurofeedback w 2 pracowniach EEG i Biofeedback.

Krystyna Smyk – terapeuta odpowiedzialny za diagnostykę pacjenta oraz realizację całego cyklu treningów. Osoba z bardzo bogatym doświadczeniem terapeutycznym w zakresie EEG-Biofeedback, mogąca się poszczycić szeroką grupą usatysfakcjonowanych pacjentów.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki cookies. Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego