O nas - EEG Biofeedback Warszawa

Terapia dla lepszego życia
tel. 665-535-440
ul. Piękna 62/64 lok. 76
Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

Posiadamy 14 letnie doświadczenie w dziedzinie terapii EEG Biofeedback, Neurofeedback), 20 - letnie doświadczenie w wykonywaniu i analizie 19 kanałowego QEEG, aktualnie - od 10 lat QEEG  (Neuroguide, ANI), 41 letnie - w diagnostyce klinicznej EEG, a także certyfikaty uprawniające do wykonywania tych usług.


Właścicielem pracowni jest Dr Kazimierz Smyk posiadający 41 letnią praktykę z zakresu diagnostyki klinicznej EEG dzieci i dorosłych, pracujący w szpitalu klinicznym od 24 lat. Właściciel Pracowni, oprócz certyfikatu EEG PTNK nr 50, posiada uprawnienia do wykonywania badań we śnie, uzyskane w czasie 8 miesięcznego stażu naukowego w Centre Hospitalier et Universitaire Gui de Chauliac w Montpellier we Francji, certyfikat odbytego szkolenia z zakresu analizy QEEG na Freie Universitat w Berlinie (20 letnią praktykę w zakresie analiz QEEG) oraz szkolenia z certyfikatami, prowadzone pod patronatem BCIA (Biofeedback Certification Institute of America) z zakresu General Biofeedback oraz Neurofeedback, przez wybitnych szkoleniowców i praktyków biofeedback i neurofeedback z USA i Kanady. Posiada również certyfikat szkolenia z zakresu 19 kanałowego Z-score Neurofeedback prowadzonego przez Dr Roberta Thatchera.

Pierwsze próby stosowania terapii EEG Biofeedback rozpoczął już w latach 1982-83, we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Techniki Medycznej Oddział w Białymstoku, na prototypowej aparaturze analogowej wykonanej przez COTM Oddział w Białymstoku.

Od ponad 14 lat kieruje zespołem terapeutów Neurofeedback w 2 pracowniach EEG i Biofeedback.

Krystyna Smyk – terapeutka odpowiedzialna za diagnostykę pacjenta oraz realizację całego cyklu treningów klasycznych.  Osoba z bardzo bogatym, 14 letnim,  doświadczeniem terapeutycznym w zakresie EEG-Biofeedback, mogąca się poszczycić szeroką grupą usatysfakcjonowanych pacjentów.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki cookies. Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego