Diagnoza ADHD u dzieci Warszawa

Zespół nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzenia koncentracji uwagi, to zjawiska dotykające coraz większej liczby dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Jeśli u Twojego dziecka zostało zdiagnozowane ADHD, to jedną z metod terapeutycznych jest oferowana przez nas terapia EEG Biofeedback.

Terapia EEG biofeedback ma na celu zmniejszenie lub usunięcie dolegliwości u dzieci z diagnozą ADHD. Przed rozpoczęciem terapii przeprowadzamy zapis diagnostyczny EEG, dlatego też terapię dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. W naszej pracowni w Warszawie wykonujemy zapis EEG bez skierowania, nie tylko u dorosłych, ale również u dzieci od 5 roku życia. W celu umówienia badania zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kiedy warto udać się na konsultacje do specjalisty?

Dzieci są zazwyczaj bardzo energiczne, ciekawe otaczającego je świata i chcą nabywać nowe umiejętności. Natomiast w sytuacji, gdy:

warto udać się do specjalisty, aby wykonać diagnozę w kierunku ADHD

Co to jest terapia EEG Biofeedback?

Terapia EEG biofeedback jest zaawansowaną metodą terapeutyczną, polegającą na zastosowaniu technik komputerowych do treningu fal mózgowych, co umożliwia poprawę koncentracji i szybkości zapamiętywania u dzieci posiadających zdiagnozowane ADHD. Metoda ta, w 1996r została uznana przez Polskie Towarzystwo Neurologii, jako jedna z terapii poprawiająca funkcjonowanie pracy mózgu.

W naszej pracowni w Warszawie oferujemy zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym nowoczesną metodę treningu pracy mózgu, jaką jest EEG Biofeedback, prowadzoną na 19 kanałowym aparacie Neurofeedback.

Dlaczego warto skorzystać z oferowanej przez nas terapii EEG Biofeedback Warszawa?

Terapia EEG biofeedback może dawać wiele korzystnych efektów, takich jak np: poprawę pamięci, koncentracji i szybkości myślenia nawet o około 25-30%.
Jeżeli chcesz skorzystać ze świadczonej przez nas terapii EEG-BFB, zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie.