O nas

Posiadamy 18 letnie doświadczenie w dziedzinie terapii EEG Biofeedback, Neurofeedback), 13 – letnie doświadczenie w wykonywaniu i analizie 19 kanałowego Z-score QEEG, aktualnie – od 4 lat 19 kanałowy Z-Score Neurofeedback (Neuroguide, Applied Neuroscience Inc, USA), 45 letnie – w diagnostyce klinicznej EEG, a także certyfikaty uprawniające do wykonywania tych usług.

Właścicielem pracowni jest dr Kazimierz Smyk posiadający 46 letnią praktykę z zakresu diagnostyki klinicznej EEG dzieci i dorosłych. Właściciel Pracowni, oprócz certyfikatu EEG PTNK nr 50, posiada uprawnienia do wykonywania i oceny badań we śnie, uzyskane w czasie 8 miesięcznego stażu naukowego odbytego w okresie 1984 -1985 w Centre Hospitalier et Universitaire Gui de Chauliac w Montpellier we Francji, certyfikat odbytego szkolenia z zakresu analizy QEEG na Freie Universitat w Berlinie  w 1994r (28 letnią praktykę w zakresie analiz QEEG) oraz szkolenia z certyfikatami, prowadzone pod patronatem BCIA (Biofeedback Certification Institute of America) z zakresu General Biofeedback oraz Neurofeedback, przez wybitnych szkoleniowców i praktyków biofeedback i neurofeedback z USA i Kanady. Posiada również certyfikat szkolenia z zakresu 19 kanałowego Z-score Neurofeedback prowadzonego przez Dr Roberta Thatchera, lidera i twórcy nowoczesnej technologii analizy i terapii 19 kanałowej Z-score Neurofeedback oraz sLoreta i sw Loreta Neurofeedback.

Pierwsze próby stosowania terapii EEG Biofeedback rozpoczął  w latach 1982-83, we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Techniki Medycznej Oddział w Białymstoku, na prototypowej aparaturze analogowej wykonanej przez COTM Oddział w Białymstoku.

Od 18 lat kieruje zespołem terapeutów Neurofeedback w 2 pracowniach EEG i Biofeedback.
 
Krystyna Smyk
Terapeutka odpowiedzialna za diagnostykę punktową amplitud fal u pacjenta oraz realizację całego cyklu treningów klasycznych.  Osoba z bardzo bogatym, 18 letnim,  doświadczeniem terapeutycznym w zakresie klasycznego EEG-Biofeedback, mogąca się poszczycić szeroką grupą usatysfakcjonowanych pacjentów.
 
Marta Kosińska
 Psycholog, pedagog resocjalizacyjny, terapeutka EEG Biofeedback posiadająca 4 letni staż w terapii 19k. Z-score Neurofeedback oraz kilkuletnie doświadczenie w poradnictwie i diagnostyce psychologicznej.